Golvlampa
2020-12-09
851873
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1950-tal, stomme av svartlackerad metall, tredelad fot, tre ljuspunkter, höjd 135 cm
Smärre slitage och färgbortfall. En skärmlindning uppknuten. En lampsockel saknas