Lena A Linderholm färglitografi
2020-12-09
851857
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): Stilleben, signerad samt numrerad 1203/1750, färglitografi, bildmått ca 73x55 cm