Taklampa mässing
2020-12-14
851840
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKLAMPA, omkring 1940-talet, 5-armad, stomme i mässing, textilskärmar original, höjd ca 54, diameter ca 50 cm
Bruksslitage, mindre skada på kupan, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen