Figuriner glas Italien
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
FIGURINER, 4 stycken, 1900-talets andra hälft, Murano, Italien, flerfärgat glas, i form av man och kvinna, varav en etikettmärkt, höjd ca 27-35 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, lagningar, nagg kan förekomma
851811
Päivämäärä:
2020-12-09