Läsande män oljemålning
2020-12-11
851803
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Figurscen, olja på pannå, ca 27x34 cm
Smärre bättringar