Segelbåt pastell
2020-12-11
851800
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): Segelbåt, otydligt signerad, pastell, ca 66x35 cm