Ampel Frankrike
2020-12-10
851780
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
AMPEL, plåt och brons, Frankrike, 1900-talets början, empirestil, för tre ljus, bemålad och förgylld, dekor av stjärnor, höjd ca 72 cm
Smärre slitage