Bordslampor
2020-12-19
851760
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OVE SANDEBERG, Kosta, bordslampor (2) 1 par, signerade, 1 ljuspunkt vardera, etikettmärkta, glas, textila skärmar, höjd (t om fästet för glödlampan) ca 32 cm
Funktuonen garanteras ej, en bit plast borta på ena fästet, slitage