Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
PARKER, Vacumatic Fountain Pen, troligen modell Slender Junior, marmorerat fodral, förgyllda detaljer, nib märkt storlek 1
Fint bruksskick. Cap med hål. SAV garanterar ej funktionen.
851695
2020-12-13