Bertel Gardberg silver sockerskål och gräddkanna
2020-12-13
851683
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 400 EUR |
BERTEL GARDBERG, sockerskål, gräddsnäcka, sterling silver, Kultakeskus, Tavastehus 1970, sockerskålens diameter 9 cm exkl hänklarna, gräddsnäckans höjd 8 cm, total vikt 300 g
Lätt slitage, stämplade Finska Sockers logotyp i botten