Koppar med fat
2020-12-15
851667
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KOPPAR MED FAT, 3 dlr, porslin, Kina, 1900-tal, bestående av 3 koppar med 3 fat, kopp höjd ca 6, diameter ca 13,5 cm
Bruksslitage, mikronagg kan förekomma