Orientmatta
2020-12-19
851600
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTMATTA, 1900-tal, ca 320x230 cm
Bruksspår, slitage på undersida, nyligen tvättad