Skulptur
2020-12-14
851489
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SKULPTUR, Indonesien, 1900-talets första hälft, skuren i trä samt bemålad, höjd ca 23 cm
Slitage