Bengt Orup
2020-12-09
851482
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BENGT ORUP (1919-1996): Rött mot svart, signerad och daterad Orup 86, ea, gärglitografi, bildmått ca 21,5x15 cm