Taklampa Axel Anell 2 stycken
2020-12-09
851476
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, Axel Annell, 2 st, 1900-talets andra hälft, två ljuspunkter, vitlackad plåt, höjd ca 90 diameter 65 cm
Bruksslitage