Bordslampa mässing
2020-12-14
851454
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, mässing, glas, omärkt, för två ljuspunkter, höjd ca. 70 cm
Ej funktionstestad, bruksslitage, repor, anlupen