Roberto Matta färgetsning
2020-12-08
851226
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROBERTO MATTA (1911-2002): Figurkomposition, signerad, 28/150, färglitografi, bladmått 50x65 cm
Gulnad