Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-12-16
851217
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Landskap Halland", otydligt signerad samt daterad ´49, olja på panå, ca 54x65 cm