Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEL och LEKSAKER, ca 16 delar, bl a kortspel med kärleksfrågor och svar ca sekelskiftet 1900, flera originalkartonger, största L ca 32 cm
Skador, slitage, delar saknas
851212
2020-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här