Karl-Erik Palmberg hängen silver
2020-12-10
851208
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL-ERIK PALMBERG, hängen, 2 st., silver, dekor av lila emalj med pyritinslag resp. förgyllda detaljer, Firma Alton, Falköping, års-och stadsstämplar saknas, höjd inkl. öglor 9,5 resp. 11 cm, total vikt ca 71 g