Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
LUBEN DIMANOV (född 1933): (2), kompositioner, färgetsningar, signerade och daterade L. Dimanov -1977, E.A-upplagorm, bildmått ca 40x28,5 resp. 39x29 cm
Zustandsbeschreibung
Ej examinerade ur ram
851169
2020-12-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner