Ikon Ryssland
2020-12-12
851166
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IKON, Ryssland, 1800-tal, Tre heliga figurer, olja samt förgyllning på pannå, ca 35x28 cm
Skador, slitage, färgbortfall