Kruthorn
2020-12-11
851151
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KRUTHORN, !800-tal, Orienten, floral dekor, koppar, höjd ca 19 cm
Saknar propp, bristningar och lagningar, bruks och åldersrelaterat slitage