Pierre Olofsson färglitografi
2020-12-10
851052
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition,
signerad H.C. samt Olofsson, färglitografi, bildmått ca 43x53 cm