Taklampa Hans Agne Jakobsson
2020-12-16
851035
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS AGNE JAKOBSSON, taklampa, Markaryd, 1900-talets andra hälft, mässing, etikettmärkt, höjd ca 28, diameter 58 cm
Märken, slitage, plastskyyd med skador/ 1 st upphängning saknas