Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-12-11
850965
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Motiv med fiskebåt, 1800-tal, olja på pannå, ca 18x25 cm
Några repor