Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
PIERRE FORSELL, "Reflex", vägglampetter, 3 st, 1900-talets andra hälft, för 1 ljus vardera, Skultuna, mässing, modell F10, höjd ca 38 cm
Smärre ytskador
850846
2020-12-08