Nikolaj Vostrikov, oljemålning
2020-12-10
850818
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NIKOLAJ VOSTRIKOV (Ryssland, född 1949): Komposition, signerad samt daterad 1989, olja på duk, a tergo betitlad, ca 81x100 cm, oramad
Proveniens: Limhamns Konstgalleri
Ingår i auktionen Jultema