Skulpturer Kina
2020-12-09
850726
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SKULPTURER, 1 par, figurer, förgylld brons, Kina, 1900-tal, höjd 24 cm.
Sedvanligt ytslitage.