Vägglampor 1 par
2020-12-11
850699
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPOR, 1 par, Glory, 1940/50-tal, förkormad metall, etikettmärkta, höjd ca 22 cm
Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen