Porslinsfat, Japan
2020-12-10
850658
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, porslin, Japan, 1900-tal, dekor i underglasyrblått av påfågel och pioner, diam ca 46,5 cm
Ingår i auktionen Jultema
Bruksslitage