Bordslampor
2020-12-11
850600
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPOR (2) 1 ljuspunkt vardera, lackerad metall, samt trä, höjd ca 39 cm
Färgbortfall, slitage, nagg, funktionen garanteras ej