Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-12-10
850582
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, sannolikt Italien, motiv med båtar, signerad, olja på pannå, ca 29x60 cm