Takkrona 1800-tal
Klubbat för:
4 200 SEK
5 000 SEK
TAKKRONA, gulmetall och mässing, 1800-talets andra hälft, 8 armar, med prismor, mittdel med grönt opalinglas, kedjor i form av kedjor och blommor, höjd ca 95 cm
Lösa prismor medföljer, prismor ej genomgångna
850543
2020-12-08