Klubbat för:
500 SEK
1 000 SEK
COASTER/FLASKSTÄLL, nysilver, England, 1900-talets andra hälft, med hänklar i form av lejonmaskaroner, genombruten dekor, stämpelmärkt Eat London, höjd ca 16, invändig diameter 11,5 cm
Slitage
850470
2020-12-09