Taklampa
2020-12-10
850346
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKLAMPA, 1920/30-tal, 1 ljuspunkt, mjölkvitt samt klarglas, höjd ca 58, diameter 45 cm
Slitage, funktionen garanteras ej