Tallrikar
2020-12-10
850316
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 2 st, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått samt emaljfärger, diameter ca 21,5 cm
Flera nagg på båda, slitage