Bojan
2020-12-10
850315
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BOJAN, Kina, 1800-tal, dekor undeglasyrblått, senare lock i trä, höjd ca 13,5 cm
Slitage