BORDSLAMPA
2020-12-10
850310
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA metall, art nouveau, Würtembergische Metallvarenfabrik WMF, Tyskland,, polykromt glaserad, stämplad MF Ikora, höjd (vasdelen) ca 33 cm
Slitage, funktionen garanteras ej