Serveringsvagn
2020-12-09
850222
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets senare hälft, gulmetall samt glas, höjd ca 62 cm, 62x40 cm
Bruksslitage