Vas skål Stig Lindberg
2020-12-09
850205
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
STIG LINDBERG, vas i stengods, turkos glasyr, höjd 12 cm, signerad Stig L och studiohanden för Gustavsberg
Minimalt slitage