Berndt Friberg
2020-12-09
850194
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BERNDT FRIBERG, vas, stengods, Gustavsberg, stengods, aniaraglasyr, signerad Friberg samt med studiohanden, höjd ca 9 cm
Smärre slitage, tillverkningsdefekter kring fotring, mistor