Takarmatur
2020-12-09
850163
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKARMATUR, 1930/40-tal, tre ljuspunkter, dekor av poserande kvinnor, detaljer i mässing, höjd ca 35, diameter 53 cm
Smärre nagg