Armband 18k guld
2020-12-13
850160
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 40 000 SEK |
ARMBAND, 18k guld, Italien, befäst med 17 syntetiska rubiner, vikt 95,2 gram, längd 22 cm, bredd 6 cm.
Mindre burksslitage, smärre nagg på en syntetisk rubin.