Constantin Holzer Defanti, figurin, Rosenthal
Klubbat för:
8 400 SEK
10 000 SEK
CONSTANTIN HOLZER DEFANTI, figurin, "Koreansk dans", Rosenthal 1920-30-tal, polykromt bemålad med förgyllda detaljer, stämpelmärkt ROSENTHAL SELB BAVARIA, inpressat C HOLZER DEFANTI, höjd 40 cm
del av finger saknas
850156
2020-12-19