Therese & Oscar Merner blandteknik
2020-12-07
850141
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THERESE & OSCAR MERNER, "Observation", signerad och daterad 2011 a tergo, blandteknik, ca 30x27 cm