Rökelsekar brons Kina
2020-12-08
850136
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RÖKELSEKAR, brons, Kina, 1900-tal, tripod, med hänklar, botten med märke, höjd ca 12, diameter 21 cm
Slitage