Sängbord sengustaviansk stil
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets senare del, sengustaviansk stil, mahogny, beslag i mässing, 2 lådor, höjd ca 69, 21 x 32 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, repor och märken, nyckel medföljer
850125
Päivämäärä:
2020-12-13