Sängbord sengustaviansk stil

Sängbord sengustaviansk stil
Sängbord sengustaviansk stil
Sängbord sengustaviansk stil
Sängbord sengustaviansk stil
Sängbord sengustaviansk stil
Sängbord sengustaviansk stil
Sängbord sengustaviansk stil
Sängbord sengustaviansk stil
Sängbord sengustaviansk stil
Sängbord sengustaviansk stil
Sängbord sengustaviansk stil
Sängbord sengustaviansk stil

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets senare del, sengustaviansk stil, mahogny, beslag i mässing, 2 lådor, höjd ca 69, 21 x 32 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, repor och märken, nyckel medföljer

850125

Päivämäärä:

2020-12-13