Hans-Agne Jakobsson golvlampa
2020-12-07
850078
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 500 SEK |
HANS-AGNE JAKOBSSON, golvlampa, modell G 185, fot samt skärm i kromad metall, justerbar i höjd, etikettmärkt, höjd ca 152 cm
Bruksslitage, repor