Changlin Wester oljemålning
2020-12-09
850071
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHANGLIN WESTER (Kina, född 1964): "Skymning", olja på duk, signerad, daterad 2020.11, ca 51x70 cm